Trainers & Coaches

Team Rol Naam Mobiel e-mail
Senioren        
Coordinator   Ernesto Romano    
Zondag Sen.        
Selectie Hoofdtrainer Tareq
Selectie Team manager 1
Selectie Ass. Trainer 1
Selectie Fysiothearpeut
Zaterdag sen.
Zaterdag 2 Contactpersoon Wesley Bockweg
O19 (A) – Cat, Hoofdtrainer Peter Moerings.  06-48043091  moerings21@gmail.com
O19-2 Trainer/Coach Peter Moerings 06-48043091 moerings21@gmail.com
O19-2
O17 (B) – Cat. Hoofdtrainer Peter Rozenhart  pierre.69@live.nl
O17-1 Trainer/Coach Anand Kalloe 06-14635365 akkalloe@gmail.com
O17-1 Trainer/Coach Sanita Kalloe 06-42162362 sanitakalloe@tele2.nl
O17-1 Trainer/Coach Wesley Deutrom 06-52020678 deutrom_w@hotmail.com
O17-2 Trainer/Coach Peter Rozenhart pierre.69@live.nl
O17-3 Trainer/Coach Mark Wanders
Keepers Trainer Marcel Frank
O15 (C) – Cat. Hoofdtrainer Wim Vinck 06-50678358 wvinck@kpnmail.nl
O15-1 Trainer/Coach Wim Vinck 06-50678358 wvinck@kpnmail.nl
O15-1 Trainer/Coach Kees van Leeuwen 06-13110135
O15-1 Trainer Ron Bosman 06-18089194
O15 Trainer Richard Bolderman
O15 Trainer/Coach Marc Sauerbreij 06-34241693 msaser2000@gmail.com
O15 Trainer Cameron Koopman
O15 Trainer/Coach Michel van Dijk 06-14402434 michel.vandijk@upcmail.nl
O15 Trainer/Coach Dave Bruyning  06-11499131  davebruyning@live.com
O15 Trainer Andre Teekamp
Keepers Trainer
O13 (D) – Cat. Hoofdtrainer
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
weg Trainer
weg Trainer
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
O13-1 Trainer/Coach Winny Stroop grstroop@msn.com
O13-1 Trainer/Coach Paulo de Campos Neto joia2000@hotmail.com
O13-1 Trainer/Coach Tim de Vré jentim399@msn.com
O13-2 Trainer/Coach vacant
O13-2 Trainer/Coach vacant
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
O11 (E) – Cat. Hoofdtrainer Michel van Dijk  06-14402434 michel.vandijk@upcmail.nl
O11-1 Trainer/Coach Robert Barlage robertbarlage0@gmail.com
O11-1 Trainer/Coach
O10-1 Trainer/Coach Niels Lankreijer  06-29024134 niels.lankreijer@gmail.com
O10-1 Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
O9 (F) – Cat. Hoofdtrainer  Michel van Dijk   06-14402434  michel.vandijk@upcmail.nl
O9-1 Trainer/Coach Walter Schleiffert  06-41317944  W.a.schleiffert@hotmail.com
O9-1 Trainer/Coach
O9-2 Trainer/Coach
O9-2 Trainer/Coach
O8-1 Trainer/Coach
O8-1 Trainer/Coach
O8-2 Trainer/Coach
O8-2 Trainer/Coach
weg Trainer/Coach
O7 (Minis) Hoofdtrainer Michel van Dijk  06-14402434  michel.vandijk@upcmail.nl
Minis Trainer Michel van Dijk 06-14402434 michel.vandijk@upcmail.nl